Єдина Країна! Единая Страна!
Наш опрос
Что останавливает Вас сделать у нас покупку?

Вибираємо замок на вхідні двері

Опубликовано 19.08.2015 | Надійний захист від злому вхідних дверей, якою б міцною вона не була, в першу чергу забезпечують якісні замки. На прилавках магазинів представлений широкий вибір моделей на будь-який смак і гаманець, проте в залежності від механізму відкривання і закривання моделі підрозділяються на три основних типи: сувальдні, циліндрові і комбіновані.

У сувальдному замку механізм приводиться в дію тоді, коли пластини (сувальди) шикуються за допомогою зубців ключа в задане положення. Якщо не збігається ходячи б одна сувальда, двері не відкриються. Такі моделі відносяться до розряду дуже надійних, тому їх рекомендують встановлювати в дверях неохоронюваних об'єктів, де злодії не обмежені в часі.

А от в якості секретного механізму в циліндровому замку виступають рухливі штифти, укладені в циліндрі. У певній послідовності ці штифти шикуються за допомогою ключа. На рівень надійності в даному випадку впливає кількість штифтів, їх розташування всередині циліндра, кількості можливих комбінацій по висоті і т.д. До відмичок такий замок стійкий, але розкрити двері досить просто - механізм висвердлюється дрилем або вибивається з корпусу .

У комбінованому варіанті поєднується відразу два принципово різних механізму - сувальдний і циліндровий. Фахівці радять вибирати вхідні двері, де встановлений і сувальдний, і циліндровий замок, а не один комбінований. Так забезпечується максимальна надійність двері і захист від злому. Однак у кожному разі один хороший замок краще, ніж два поганих. Деякі вхідні двері оснащують кодовим замком. Для того, щоб відкрити його, необхідно ввести з клавіатури певну комбінацію чисел або виставити кодову послідовність на спеціальних циліндрах.

Розрізняють два види кодових замків - електронні і механічні. В електронних код зберігається в пам'яті електронного блоку і вводиться за допомогою клавіатури, а в механічних кодова комбінація зберігається у вигляді встановлених в певне положення кілець, штифтів і т. д. Кодові замки найчастіше зустрічаються на вхідних дверях, що ведуть в під'їзд або в офісну будівлю. Їх головна перевага полягає в тому, що немає необхідності носити усюди ключ. Щоб відкрити двері, досить згадати код. До речі, якщо ви засумнівалися в надійності коду, його легко перевстановити. При цьому ви можете передати «ключ» іншій людині, навіть не зустрічаючись з ним особисто.

За ступенем надійності дверні замки підрозділяються на чотири категорії. Замки перших двох категорій мають низькі охоронні властивості, тому призначені для установки на міжкімнатних та офісних дверях. Замки третьої категорії мають підвищені охоронними властивостями, а найвищу ступінь захисту забезпечують лише замки четвертої категорії, які можна сміливо встановлювати на вхідних дверях. Вхідні двері з замками третього та четвертого ступеня надійності ви можете подивитися на сайті Домтехнік. Залежно від типу установки дверні замки бувають врізними і накладними. Врізні - найбільш поширені. Вони вставляються прямо в дверне полотно, тому процес їх установки більш трудомісткий. Накладні закріплюються на дверному полотні і підходять, швидше, як додатковий захист разом з надійним врізним замком.


Комментарий(ев)


Оставить комментарий

Ваше имя


Ваш e-mail


Ваш комментарий Внимание: HTML отключен!

Пожалуйста, введите код на изображении: