Єдина Країна! Единая Страна!
Наш опрос
Что останавливает Вас сделать у нас покупку?

Різновиди фунгіцидів

Опубликовано 25.01.2020 | Будь-який дачник або городник-аматор в популярній літературі на тему вирощування рослин не раз зустрічав термін «фунгіциди». Що це за речовини та за яким алгоритмом вони застосовуються у квітниках, городах та садах, піде мова в цьому невеликому огляді.

Визначення

Термін «фунгіцид» походить від двох латинських слів, що означають «вбивця грибів». Зрозуміло призначення препаратів даного типу: вражати грибкові інфекції, що перешкоджають нормальному розвитку насіння та рослин.

Грибки – бич сучасності, що знижує схожість, що вбиває кореневу систему дорослих рослин, що вражає листя та плоди, що знижує врожайність та погіршує зовнішній вигляд плодів. Звичайно, аграрій будь-якого масштабу прагне захистити свої володіння від нещадного ворога. Запит фунгіциди купити на початку кожного сезону відправляється пошуковій системі тисячами власників присадибних господарств, садів, городів та дачних ділянок.

Типи протигрибкових препаратів для рослин

Фунгіцидні склади можуть класифікуватися наступним чином:

1. Органічні – не включають важких металів та мають властивість розкладатися в процесі взаємодії з живими мікроорганізмами.

2. Препарати калію, марганцю, заліза, нікелю, міді, сірки та ртуті.

Більшість городників-аматорів з великою підозрою ставиться до «хімії», тому, домірковуючи, які фунгіциди купити, віддають перевагу органічним препаратам. Ці препарати, по-перше, не містять металів, чий віддалений вплив на людину вельми туманний. По-друге, розчин на основі таких препаратів готується дуже просто – простим розчиненням у воді. Нарешті, органічні сполуки можуть комбінуватися з будь-якими пестицидами, в той час як «металеві» поєднуються далеко не з кожним.

Однак не можна нехтувати тим фактом, що органічні протигрибкові препарати дуже швидко розпадаються після внесення в грунт.

Дія на разючий фактор

Залежно від типу впливу на грибки фунгіцидні склади класифікуються на:

• лікувальні – викликають пригнічення життєдіяльності грибів та повне знищення вже після того, як рослина було уражена;

• профілактичні – захищають насіння та сходи від збудника хвороби до моменту поразки тканин.

Класифікація за алгоритмом використання

За призначенням фунгіциди поділяються на:

1. Протравлювачі насіннєвого матеріалу.

2. Склади для внесення в грунт.

3. Препарати для обприскування під час вегетації.

4. Протигрибкові засоби для допомоги рослинам в період спокою.

5. Санітарні засоби для стерилізації місць зберігання зібраного врожаю.

Чим ще допомогти рослинам?

Маючи справу з хворобами садових та городніх рослин, ощадливий господар може також мінеральні добрива купити, орієнтуючись на протигрибковий потенціал, прихований в деяких складах. Зокрема, якщо комплекс мікроелементів додати в фунгіцид перед обробкою рослин, сила впливу на грибки збільшується кратно. Не забувайте також мінеральні добрива купити з метою зміцнення імунітету рослин та отримання рясного врожаю. Без внесення в грунт достатньої кількості поживних речовин земля дуже скоро повністю виснажиться та не зможе радувати вас рясними сходами та щедрими дарами.


Комментарий(ев)


Оставить комментарий

Ваше имя


Ваш e-mail


Ваш комментарий Внимание: HTML отключен!

Пожалуйста, введите код на изображении: