Єдина Країна! Единая Страна!
Наш опрос
Что останавливает Вас сделать у нас покупку?

Послуги доглядальниці

Опубликовано 28.01.2019 | Послуги доглядальниці можуть знадобитися любій сім’ї, особливо якщо є літні люди. Не завжди вдається самостійно доглядати за хворим, по причині зайнятості або недостатнього досвіду. Послуги порталу «Доглядальниця» допоможуть підібрати необхідного кандидата, який буде виконувати усі рекомендації лікаря та інформувати близьких про стан хворого.

Види доглядальниць

Існує декілька видів працівників по догляду за хворими людьми. Вони відрізняються по графіку роботи та деяким навичкам. Серед основних варіантів виділяють:

  1. Експрес послуги доглядальниці – працівник забезпечує якісний догляд під час проходження реабілітації в домашніх умовах. Професійні робітники мають медичну освіту та можуть виконувати усі необхідні маніпуляції, які прописує лікар.
  2. Доглядальниця з проживанням – такий працівник завжди буде поруч з хворим, вчасно зможе виконати годування, приймання ліків чи медичні маніпуляції. При необхідності швидко викличе лікаря та проінформує рідних про стан. Наші кандидати мають необхідний досвід та освіту для проведення роботи, тому зможуть наглядати за близькими з максимальною віддачею і якістю.
  3. Компаньйон – це не просто доглядальниця за літньою людиною, а справжній друг та опора. Такі кандидати не дадуть розвиватись депресії та психічним порушенням, а також будуть виконувати усі необхідні роботи по догляду.

Обираючи яка буде доглядальниця, ціна на послуги може змінюватись і залежить від багатьох факторів. Основні з них, котрі впливають на вартість – додаткові потреби до персоналу (прибирання, приготування їжі, тощо) або специфіка роботи (проведення медичних процедур і т.п.).

Графік доглядальниць

У кожного кандидата окремий графік, котрий можна побачити в анкеті чи резюме на порталі «Доглядальниця». Клієнтам необхідно попередньо пройти реєстрацію, щоб отримати доступ до всіх інструментів. Основний графік роботи:

  1. Повна зайнятість – працює по 5-6 днів в тиждень, підходить для сімей, у котрих є хворий з необхідністю постійного нагляду. Кандидат може приходити ранком і йти додому ввечері. З таким графіком працівник зможе не тільки доглядати, але й виконувати побутові справи.
  2. Часткова зайнятість – зручно для людей, у котрих є трохи вільного часу для самостійного догляду, а доглядальниця необхідна для вирішення деяких справ, тому працює по декілька годин в день.
  3. З проживанням – зручний графік, якщо літній людині необхідне постійний догляд.
  4. Нічна – приходить тільки в нічний час, помічник такого виду необхідний, коли рідним треба забезпечувати цілодобовий нагляд.
  5. Щодобова – виконує усі обов’язки які необхідні для хворої людини.

Від графіка напряму залежить оплата персоналу. Наш портал допоможе родині обрати доглядальницю в своєму місті з необхідними вимогами.


Комментарий(ев)


Оставить комментарий

Ваше имя


Ваш e-mail


Ваш комментарий Внимание: HTML отключен!

Пожалуйста, введите код на изображении: