Єдина Країна! Единая Страна!
Наш опрос
Что останавливает Вас сделать у нас покупку?

Охорона квартири: відеоспостереження як один з обов’язкових елементів безпеки?

Опубликовано 24.06.2019 | 


Компанія Kniazha Varta пропонує чимало послуг з охорони житла своїх клієнтів. Та одним з найкращих способів запобігти трагедії є відеоспостереження.

Сучасне обладнання для відеоспостереження купити варто не тільки для того, щоб контролювати появу непроханих гостей. Наявність відеокамери допоможе проконтролювати поведінку дітей, які перебувають вдома самі, підлітків, які влаштували вечірку, або ж няні, на яку залишають малюка. Переважна більшість систем відеоспостереження дозволяють власнику житла, який перебуває у будь-якій точці світу, поцікавитися, що ж відбувається вдома. І для одержання відповіді досить мати доступ до інтернету з будь-якого пристрою - від стаціонарного компʼютера до сучасного смартфону.

Охорона та відеоспостереження: як організувати плідну співпрацю?

Відеоспостереження можливо вивести на монітор пультової охорони. Це не значить, що людина, яка наважиться систему купити відеоспостереження, буде під цілодобовим наглядом – Kniazha Varta пропонує різні умови співпраці. Зокрема можливо встановлювати часові обмеження для відеоспостереження на пульті охорони.

Технічні можливості систем відеоспостереження від компанії Kniazha Varta

Перед тим, як купити систему відеоспостереження й встановити, варто ознайомитися з тими можливостями, які надає вам це обладнання. І пам’ятайте – чим ширший спектр можливостей, тим дорожчою є ціна, але якість виправдовує вкладені кошти.

Сучасне обладнання здатне:

  • Знімати відео у повній темряві;
  • Розпочинати зйомку за сигналами датчиків (датчика руху, датчика відкривання дверей, датчика звуків);
  • Фіксувати відзнятий матеріал на відеокарті й передавати його на монітор;
  • Транслювати відео в реальному часі в мережі інтернет, завдяки чому господарі житла зможуть контролювати стан справ вдома.

Такі можливості апаратури зроблять охорону квартири значно ефективнішою. У результаті співробітники, що забезпечують охорону квартири, при виникненні будь-яких підозр прибудуть на місце подій разом з представниками екстрених служб. Якщо з дому зникли якісь цінності, відновити події, встановити, хто міг їх взяти буде значно легше, якщо у приміщенні були встановлені камери відеоспостереження.

Kniazha Varta гарантує:

  • Розробку практичних проектів систем відеоспостереження під кожне конкретне приміщення;
  • Надання всієї необхідної техніки;
  • Монтаж та профілактичне обслуговування всієї системи відеоспостереження;
  • Належну співпрацю зі співробітниками охорони квартири;
  • Помірні тарифи як за встановлення системи відеоспостереження, так і за охорону житла. Вартість виїзду бригад охоронців до квартир включена до тарифів.

Kniazha Varta – один з лідерів ринку надання послуг охорони квартир у великих містах. Ми пропонуємо максимально можливу якість послуг, за які доведеться сплатити цілком адекватну суму коштів.

Подбайте про спокій своєї родини та безпеку свого майна – встановлюйте камери відеонагляду!


Комментарий(ев)


Оставить комментарий

Ваше имя


Ваш e-mail


Ваш комментарий Внимание: HTML отключен!

Пожалуйста, введите код на изображении: