Єдина Країна! Единая Страна!
Наш опрос
Что останавливает Вас сделать у нас покупку?

Чому не варто купувати кустарні зарядні пристрої для електромобілів?

Опубликовано 03.10.2019 | У власників електрокарів СНД є підвищений інтерес до кустарним зарядки для авто, які можна придбати, наприклад, на дошках безкоштовних оголошень. І пропозицій з продажу саморобних зарядок для електромобілів становити не менше - в одній тільки Україні їх більше, ніж у всій решті Європи.

Пояснюється, як видно, такий попит більшою доступністю саморобок.

Так чи варто переплачувати за фірмові зарядки?

Хоча «кулібіни» нерідко і використовують схожі з «фірмовими» схеми, чіпи та інше, на багатьох елементах або економлять, або не використовують по нерозумінню. А при експлуатації дорогої або потенційно небезпечної техніки - зайвих деталей і нюансів не буває. Навіть зовні ідентичні електровилки, які обиватель або любитель сприймає, як взаємозамінні можуть за технічними характеристиками ставитися до приладів абсолютно різних класів. А адже це всього лише електровилки.

Потрібно розуміти, що чимало стандартів і на вигляд «надмірностей», які присутні в фірмових виробах, існують для підвищення Вашої ж безпеки.

Деякі «гаражні рішення» ще приваблюють власників електрокарів тим, що продають зарядні пристрої для електромобілів з додатковим функціоналом автоматики, якого немає у офіційних зарядних станцій.

Наприклад, такий пристрій може стартувати з мінімальної потужності і поступово її підвищувати. Відстежуючи - не просідає напруга? І як тільки почне просідати, відразу зменшувати потужність. За твердженням авторів, це дозволяє використовувати їх зарядну станцію для електромобіля без зайвого клопоту, не думаючи ні про що.

Однак насправді просідання / НЕ просідання напруги в мережі - це лише один з факторів, за яким можна судити про придатність мережі для великих потужностей. Крім іншого, підвищений / знижений напруга в мережі також залежить від віддаленості від трансформатора.

До того ж, напруга може не «просісти», але при цьому вже початися незворотні процеси в електриці приміщення. Які, в свою чергу, можуть стати причиною пожежі, наприклад. Тому не можна сліпо покладатися на таку автоматику, як би не запевняли в зворотному автори «ноу-хау».

Також при гаражному виробництві банально складніше контролювати якість. А шлюб в будь-якому випадку буде проскакувати. І невідомо чим він закінчиться - зарядний пристрій для електромобіля буде гірше працювати, і Ви просто його поміняєте у приватного продавця або несправність стане причиною псування Вашого майна або, гірше того, буде коштувати життя Вам або близьким. Це аж ніяк не драматизація. Напруги і струми зарядних станцій для електрокарів вельми високі, і при недотриманні низки умов при їх виробництві - в експлуатації кустарні зарядки можуть становити реальну небезпеку.


Комментарий(ев)


Оставить комментарий

Ваше имя


Ваш e-mail


Ваш комментарий Внимание: HTML отключен!

Пожалуйста, введите код на изображении: